• zájezdy
Vista Blu - Taliansko - Sardínia

Vista Blu

Taliansko » Sardínia

, KomplexVista Blu

Počet termínov:

170 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastná -

Počasie:

Dnes Počasí v Cagliari - transparent 20°C


Názov zájazdu podľa organizátora: Vista Blu Resort
Popis
"Vista Blu" rezort je situovaný iba 3 km od centra mesta Alghero a jeho názov sa odvíja od dych vyrážajúceho výhľadu na Capo Caccia. Celý komplex je nedávno vybudovaný v mediteránskom štýle v pastelových farbách obklopený typickou mediteránskou flórou na čele s olivovníkovými hájmi. Historické mestečko so silným katalánskym pôvodom badateľným nielen v dialekte miestnych obyvateľov, ale aj v architektúre, tradičnej kuchyni a zvykoch, je ideálnym miestom pre dokonalú relaxáciu a spoznávanie. Centrum mesta je tiež známe pre svoje reštaurácie s najlepším jedlom a samozrejme, vínom. Nachádza sa tam tiež niekoľko nočných klubov a diskoték. V tomto kúte Sardínie nájdete archeologické lokality ako  Nuraghe Palmavera, Necropolis of Anghelu Ruju a tiež prírodný park v Porto Conte, a tiež známe Neptúnove jaskyne.

Pláž:

3,5 km od rezortu, piesočnatá pláž. Najznámejšie pláže len pár minút autom Le Bombarde, Lazzaretto a Mugoni. Plážový servis v cene.
Centrum:
3 km od  mesta Alghero.

Ubytovanie:

Vkusne zariadené vilky postavené zo žulového kameňa, drevených trámov a terakotových podláh, ktoré  sa príjemne hodia do sardínskeho prostredia, disponujú malou úplne zariadenou kuchynkou (s dvermi, alebo bez), klimatizáciou/kúrením (za poplatok), TV, práčkou, rúrou na pečenie, hriankovačom, fénom, žehličkou so žehliacou doskou. Každá z viliek má dve kúpelne - jednu so sprchovacím kútom a jednu s vaňou (v niektorých vilách je jedna z kúpelní situovaná priamo v spálni). K dispozícii je súkromná záhrada s plne vybavenou terasou (stôl, stoličky, gril). Vily sú dostupné v nasledujúcich kategóriách:


 


Typ C1 vila pre max 4 osoby:  obývacia miestnosť s pohovkou, spálňa s manželskou posteľou, izba s 2 samostatnými lôžkami, dve kúpelne.


Typ C2 vila pre 6/7 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, izba s 2 samostatnými lôžkami, dve kúelne. 7.lôžko možné na vyžiadanie (za poplatok).


Typ D vila pre 8/9 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, 2 izby s 2 samostatnými lôžkami, dve kúpelne. 9.lôžko možné na vyžiadanie (za poplatok).
Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
recepcia od 9.00 do 13.00; od 16:30 do 20.00 hod., bazén, zvieratá povolené za poplatok (okrem spoločných priestorov), Wifi v spoločných priestoroch.

Šport a zábava:
v okolí niekoľko nočných klubov a diskoték, archeologické lokality Nuraghe Palmavera, Necropolis of Anghelu Ruju, prírodný park v Porto Conte, Neptúnove jaskyne.

Parkovisko:
súkromné.

Nástupné dni:
príchod SO/NE/UT/STR od 17.00 do 20.00; odchod do 10.00, min. 7 nocí (do 08.06. a od 06.09. príchod a odchod denne, min. 5 nocí).

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...